Fundusze Norweskie Fundusze Unijne Fundusze Unijne

Maszyny i urządzenia dla: geotechniki, hydrotechniki i głębokiego fundamentowania

O firmie

> O-firmie

KDM Dariusz Mazur rozpoczęła działalność na rynku budowlanym w 1998 roku.

Postawiliśmy przede wszystkim na wprowadzanie nowych technologii oraz maszyn, które pozwalają wykonywać prace szybciej, lepiej i taniej, ukierunkowując nasze działania na branżę związaną ze specjalistycznymi pracami z zakresu geotechniki, hydrotechniki  i głębokiego fundamentowania.

Na bieżąco śledzimy sytuację na rynku, słuchamy potrzeb naszych klientów i z każdym rokiem rozszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, nowe usługi i nowoczesne technologie.

onas

Jesteśmy autoryzowanym dealerem europejskich i światowych producentów najwyższej jakości maszyn i urządzeń:

Nasza działalność obejmuje:

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, zorganizowania spotkania i prezentacji oraz nawiązania współpracy.

Dbając o jak najwyższy poziom świadczonych przez nas usług, a także z myślą o ciągłym rozwoju kompetencji naszego personelu, firma KDM  Dariusz Mazur w roku 2013 wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001.
W 2014 roku, poddaliśmy się wnikliwej ocenie przeprowadzonej przez Centrum Certyfikacji Jakości, Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego, której efektem jest uzyskanie przez firmę KDM Dariusz Mazur certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009.

 Jesteśmy gotowi na RODO, kliknij w link poniżej i poznaj swoje prawa

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY FIRMY KDM DARIUSZ MAZUR                                                                                      

 

Skip to content