Fundusze Norweskie Fundusze Unijne Fundusze Unijne

Maszyny i urządzenia dla: geotechniki, hydrotechniki i głębokiego fundamentowania

Wibromłoty na koparkę. Przegląd rozwiązań

31 października, 2019

Wibromłoty to urządzenia hydrauliczne, które dzięki drganiom ze zmienną częstotliwością pozwalają na wbijanie różnego rodzaju elementów w podłoże. Tego typu urządzeń można używać do pogrążania w gruncie różnego rodzaju kształtowników, a także grodzic ze stali lub nawet z plastiku. Wśród wibromłotów istnieje bardzo wiele urządzeń różnego typu, niektóre z nich są samodzielnymi maszynami, a inne współpracują z koparkami. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo interesujące przede wszystkim z powodu niezbyt wysokich kosztów.

Dodatkowy osprzęt na koparkę hydrauliczną

Jeśli nie mamy wysokich funduszy na specjalistyczne urządzenia, a potrzebujemy wibromłotu, to bardzo dobrym pomysłem staje się zakup wibromłota na koparkę. Nie musimy wtedy nabywać kolejnej maszyny, a jedynie dodatkowy osprzęt na koparkę, co znacznie zmniejsza koszty, a pozwala efektywnie wykonywać wszelkie prace związane z palowaniem i pogrążaniem grodzic w gruncie.

Rodzaje wibromłotów na koparkę

Wibromłoty dostępne w naszej firmie można bez problemów montować na wysięgnikach koparek i zasila się je poprzez system hydrauliczny. Sprzedawane przez nas rodzaje wibromłotów na koparkę to:

Skip to content