Fundusze Norweskie Fundusze Unijne Fundusze Unijne

Maszyny i urządzenia dla: geotechniki, hydrotechniki i głębokiego fundamentowania

Wiertnice Casagrande – jakość prosto z Włoch

20 grudnia, 2019

Sukces w branży budowlanej zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest odpowiedni dobór sprzętu, którym będziemy wykonywać pracę. Czy maszyny budowlane włoskiej firmy Casagrande dobrze spełniają swoje zadanie? Tego dowiesz się z poniższego wpisu.

Czym zajmuje się firma Casagrande?

Casagrande jest włoską firmą działającą od 1963 roku, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości maszyn do robót fundamentowych. Obecnie, w firmie zatrudnionych jest ponad 400 osób, których zadaniem jest praca nad zaspokojeniem wymagań inżynierii geotechnicznej. Dzięki wysokiej wydajności, niezawodności i dobremu dostępowi do serwisu, wiertnice Casagrande, osprzęt wiertniczy i inne produkty firmy cieszą się dużą popularnością na całym świecie. W Polsce, autoryzowanym dystrybutorem maszyn Casagrande jest firma KDM z siedzibą w Michałowicach.

Jakie maszyny znajdziemy w ofercie firmy Casagrande?

Oferta firmy Casgrande obejmuje szeroki asortyment maszyn niezbędnych w pracach geotechnicznych, w szczególności:

Gdzie wykorzystywane są wiertnice i inny sprzęt Casagrande?

Sprzęt Casagrande wykorzystywany jest do budowy tuneli, dróg, mostów oraz w pracach geotermalnych. Można go spotkać nie tylko na placach budowy, ale też w wielu zakładach, np. w cementowniach. Olbrzymią zaletą maszyn Casagrande jest ich wszechstronność oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego można je spotkać na sześciu kontynentach i w różnych strefach klimatycznych. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz dowiedzieć się więcej o sprzęcie Casagrande skontaktuj się z KDM. Nasi specjaliści chętnie udzielą wyczerpujących informacji i pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Skip to content